Телевізійний сигнал з Карачуна прийшов у Краматорськ

1.jpg.pagespeed.ce.tXwyfmSFUe 2-300x200.jpg.pagespeed.ce.t_nUXP2jiQ

Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення у Луганській та Донецькій областях під головуванням радника Міністра оборони України Тетяни Попової та радника Міністра інформаційної політики України з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинця розробила пілотний проект по відновленню телевежі на горі Карачун.
Стара телевежа була знищена незаконними озброєними формуваннями ще під час бойових дій під містом Словянск торік. За участі військовослужбовців, які допомагали встановлювати телевежу, з початку травня відбувся запуск мовлення українських телевізійних каналів на Слов’янськ, Краматорськ, та Артемівськ.
Представники концерну РРТ, які також активно долучилися до проекту, надали та за допомоги військовослужбовців гарнізону міста встановили передавачі на телевежі, які дозволяють суттєво поліпшити розповсюдження сигналу українських телевізійних каналів на Слов’янськ, Краматорськ та Артемівськ. Висота нової телевежі  становить майже 50 метрів.
За словами полковника Сергія Галушко, заступника керівника АТО на території Донецької та Луганської областей, комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, до якої входять і представники Міністерства оборони України, і надалі буде продовжувати розширювати моніторинг діяльності ЗМІ у Луганській та Донецькій областях, визначити ще більш точок для розміщення антен-передавачів для найбільш ефективного їх використання.

Комментарии закрыты