Терористи ЛНР облаштовують полігон для стрільби з реактивної артилерії

В період з 07.00 09.04. до 07.00 10.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку — без змін. Протягом доби бойовиками НЗФ т.зв. «ЛНР» 4 рази обстріляли вогневі позиції ЗС України, порушивши встановлений режим припинення вогню. Двічі — зі стрілецької зброї та по-одному обстрілу – з мінометів та гранатометів. Двічі зі стрілецької зброї та один раз з мінометів — з напрямку СОКІЛЬНИКИ. З боку н.п. ПРИШИБ з гранатометів ГП-25 бойовиками обстріляли опорний пункт в районі села ТРЬОХІЗБЕНКА. Втрат особового складу ЗС України не допущено. За аналогічний період минулої доби зафіксовано також 4 обстріли. У ночі обстрілів не зафіксовано.

Протягом доби тривала ротація підрозділів НЗФ т.зв. «ЛНР». Бойовиками проводився ремонт та відновлення озброєння і військової техніки, спостерігався рух САУ, бойових машин, БТР-ів вздовж усієї смуги зіткнення, здійснювався підвіз боєприпасів та обладнання фортифікаційних споруд.
Знов спостерігалася діяльність НЗФ т.зв. «ЛНР» на полігоні в районі м. ОЛЕКСАНДРІВСЬК. Зокрема, бойовики т.зв. Новоросії навчалися з використанням стрілецької зброї. А в районі м. МІУСИНСЬК Луганської області облаштовується полігон для стрільби з реактивної артилерії.

В зоні відповідальності сектору «А» було зафіксовано вісім випадків прольоту ворожих БПЛА в районах м. ЩАСТЯ; ВЕЛИКА ЧЕРНІГІВКА, ЧМИРІВКА, СТАРОБІЛЬСЬК, СЛАВ’ЯНОСЕРБСЬК, ТРЬОХІЗБЕНКА, ТЕПЛЕ.
Частини ЗС України зосереджували свої зусилля на охороні та обороні блокпостів, взводних опорних пунктів. Проводився ремонт та технічне обслуговування ОВТ, інженерне дообладнання вогневих позицій ЗС України.
До зустрічі в ефірі завтра. Разом переможемо.

Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
Руслан ТКАЧУК, речник АТО в Луганській області


Комментарии закрыты