Терористи застосовують «Гради»

Обстановка в смузі відповідальності сектору «А» на Луганському напрямку залишалася доволі складною, напруженою та зберігала загрозу відновлення російсько-терористичними військами активної фази бойових дій у будь-який момент.
НЗФ так званої «ЛНР» не припиняли агресивні та провокативні дії проти підрозділів ЗС України та місцевого населення. Пострілами зі стрілецької зброї та реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» за добу російськими найманцями тричі порушувався режим припинення вогню. Учора ввечері двічі з напрямку СОКОЛЬНИКИ терористи обстріляли позиції українських військ зі стрілецької зброї, гранатомету АГС-1 та міномету. Також обстріл у напрямку н.п СМІЛЕ відбувся з РСЗВ БМ-21 «Град». Втрат серед українських військовослужбовців немає.
У порівнянні з аналогічним періодом минулої доби кількість обстрілів залишилася незмінною. Прольотів ворожих БПЛА в зоні відповідальності сектору не зафіксовано.
Військові підрозділи сектору «А» займалися виконанням визначених бойових завдань. Основні зусилля були зосереджені на охорону та оборону базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів.
Користуючись режимом припинення вогню, противник проводив заходи з підготовки до ведення наступальних (рейдових) дій з метою розширення контрольованої ним території.
Бойовики не припиняли проведення доукомплектування бойових підрозділів особовим складом та технікою, яка постачається з території Російської Федерації, проводили заходи бойової підготовки, ремонтували та відновлювали боєздатність пошкодженої бойової техніки.
Одночасно здійснювалося злагодження підрозділів та навчання новоприбулого особового складу основам ведення загальновійськового бою з виконанням вогневих справ як на полігонах, так і безпосередньо в районах на лінії зіткнення.
На полігоні в районі ОЛЕКСАНДРІВСЬКА продовжуються навчання особового складу НЗФ, проводяться стрільби, в тому числі вночі, періодично здійснюється підсвічування цілей освітлювальними снарядами та мінами.
Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектора «А»
Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області


Комментарии закрыты