У гостинах гірських піхотинців — відомі артисти

На Луганщині у польових таборах військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України , які залучаються до проведення АТО, з трьома концертами виступили відомі в нашій країні артисти.

Ініціатором цих «бойових» гастролей була волонтер з Тернополя Любов Чернявська, яка запропонувала декільком співакам побувати на Донбасі та порадувати своєю творчістю учасників бойових дій.-2Так, перед гірськими піхотинцями та мешканцями прифронтових селищ зі своїми власними, популярними чи народними піснями виступили заслужений артист України Віктор Кавун з Івано-Франківська, солістка ансамблю пісні і танцю «Верховина» (м. Дрогобич) Олександра Лисак та сама Любов Чернявська.

- Зараз нашим воїнам дуже важко на передовій. Тому у такий спосіб ми вирішили підтримати військових. Сподіваюся, що вони хоч на трохи забули про розлуку з рідними і порадувалися разом із нами. До речі, в ході цих теплих зустрічей ми – артисти зарядилися від солдатів патріотизмом і позитивним настроєм. Обов’язково приїдемо знову до цієї військової частини та інших армійських підрозділів, — розповіла Любов Чернявська.

-5

В усіх польових таборах, українські військовослужбовці по декілька раз просили гостей виконати такі пісні, як: «Червона рута», «Все буде добре» та інші популярні в Україні пісні.

По завершенню концертних гастролей зоною АТО, командування 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України подякували усім артистам та волонтерам за професійну роботу.

-1

Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО полковник Дмитро Горбунов


Комментарии закрыты