У Кримському російськими наймитами поранено місцеву мешканку

Бойовики п’ять разів з автоматичного гранатомету на станку, мінометів та стрілецької зброї обстріляли підконтрольну українській владі територію Луганської області. У результаті обстрілів поранені четверо військовослужбовців Збройних сил України та місцева жителька.

Вчора о 15.00 з підконтрольної «ЛНР» території бойовики здійснили мінометний обстріл (5 пострілів) у напрямку с. Кримське. Внаслідок обстрілу осколочні поранення отримала місцева жителька 1941 р.н.

Пізніше о 16.45 зі сторони смт. Слов’яносербськ (підконтрольного «ЛНР») був здійснений обстріл з АГС (5 пострілів) опорного пункту ЗСУ у с. Трьохізбенка. Внаслідок обстрілу осколкові поранення отримали четверо військовослужбовців ЗСУ 1964, 1971, 1990, 1991 р.н.

Того ж дня бойовики двічі (у період часу з 05.30 по 06.00 та о 22.35) зі сторони пам’ятника князеві Ігорю здійснили обстріл з мінометів (6 пострілів) та стрілецької зброї у напрямку блокпосту ЗСУ біля автостанції смт. Станиця Луганська. А в період часу з 18.30 по 18.45 зі сторони с. Весела Гора (підконтрольного «ЛНР») з АГС був здійснений обстріл блокпосту ЗСУ поблизу автостанції у м. Щастя.

Дані факти внесені до ЄРДР і кваліфіковані за ч. 1 ст. 258 Кримінального кодексу України «Терористичний акт».

 

Відділ зв’язків із громадськістю ГУМВС

України у Луганській області

 


Комментарии закрыты