У Сватово триває всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас»

13-15 серпня у м.Сватово Луганської області фестиваль-конкурс народної творчості об'єднав музичні колективи із Київської, Донецької, Харківської, Запорізької, Житомирської та інших областей України. Вони представили на суд журі свої здобутки, проте найбільш активними виявилися мешканці Луганщини, які виступили з хореографічними та вокальними композиціями, а також поетичними творами. Найбільше враження на глядачів справив виступ народного самодіяльного жіночого фольклорного ансамблю «Берегиня» із селищаТроїцьке Попаснянського району.

Окрім сценічних виступів фестиваль дав змогу військовим та цивільним ознайомитися з творами образотворчого та декоративного-ужиткового мистецтва у рамках виставки «Слабожанський вернісаж». У ній, зокрема, взяв участь художник із Дрогобича Лев Скоп, учасник численних виставок малярства та автор наукових мистецтвознавчих праць. Написані ним ікони зберігаються у багатьох музеях та церквах України, а його нещодавній розпис Покрови Пресвятої Богородиці прикрашає будинок культури у Станиці Луганській. У рамках фестивалю «Слобожанський спас» митець просто неба розпочав роботу над Сватівською іконою Покрова Богородиці.

Фестиваль-конкурс  дав змогу надихнутися кращими творами українського мистецтва та ще раз в повній мірі відчути, що Луганщига – це Україна!

Ірина Шопіна, психолог групи цивільно-військово співробітництва ЗС України P1050643 P1050640 P1050606 P1050590 P1050570 P1050552у Луганській області


Комментарии закрыты