У Трьохізбенці відбулися урочистості напередодні Дня Державного Прапора України

У неділю у клубі прифронтового (близько 1 км від лінії розмежування) селища Трьохізбенка Новоайдарського району відбулися урочистості напередодні Дня Державного Прапора України. Зі сцени з наступаючим святом мирних мешканців привітали в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації підполковник Руслан Ткачук та спеціаліст-юрист Микола Удод. 

- Ми єдина країна зі своїми національними святами та єдиними героями. І цьому доказ — козак Кондрат Булавін, пам'ятник якому грізно височить у центрі нашого селища. Цей козацький отаман свого часу повстав проти  російського царя та завжди почувався українцем. Українець — кожний, хто дорожить Українським паспортом, Прапором та Гімном. Це — у нас спільне, і  жоден ворог не забере цієї єдності без нашої волі, — зазначив заступник керівника ВЦА. — Дякую, що ви відгукнулись на запрошення і прийшли з українськими прапорами. Це перший концерт у нас протягом трагічного року війни. Нехай він стане передвісником мирного життя.

Далі — мікрофон передали ведучій концерту Анжелі Денисенко, яка так само привітала усіх зі святом Прапора мирного неба та золотого колосся. І зазвучала мелодійна українська народна пісня!

Волонтерська група «Help Army», яка об'єднала волонтерів та творчих людей з багатьох куточків України — Харківщини, Львівщиги, Сумщини тощо — об'їздила з концертами багато гарнізонів і всюди її зустрічали з радістю. У Трьохізбенці артистів підтримали (до речі, деякі з них стали фіналістами популярного телешоу «Україна має талант») особливо гостинно. Гучні оплески звучали після кожного виступу. Поступово до клубу прибули й декілька груп військовослужбовців бригади ЗС України, яка дислокується тут. Після закінчення концерту гості, місцеві мешканці та військові залюбки фотографувалися. 

Волонтери передали військових харчові набори, а селянам — хліб та щоденники для дітей. До речі, 1 вересня до селищної школи, яку зараз швидко відновлюють, прийдуть більш як 70 школярів.

Попри те, що під час урочистостей за кілометр відбувся обстріл, свято вдалося. Жінки зі сльозами залишали залу та сердечно дякували організаторам та артистам за радість чути українську пісню та спілкуватися.

P.S. Урочистості відбулися завдяки організаційній допомозі Групи військово-цивільного співробітництва (СІМІС) ЗС України у Луганській області.

P.S.  P.S.  «Музичний батальйончик» волонтерської групи «Help army» вже рік підтримує наших військовослужбовців на передовій... У команді: Неля Каблучка, Александр Кварта (фіналіст телепроекта «Україна має талант!»), Іван Ганзера (переможець проекту «Голос Країни»). Ведуча Анжела Денисенко — кандидат педагогічних наук, доцент Харьковского національного педагогічного університету имені Г.С. Сковороди. Координирує волонтеську групу Олександр Гончаров, директор, фундатор волонтерскої групи «Help army», благодійної организациї «Харьків з тобою!» Андрій Шейнін.

Про групу можна прочитати тут: help-army.org.ua и ещё тут http://kharkiv-with-you.org/

11906766_870871262999028_1593579585_oDSC_0264 DSC_0256 DSC_0259DSC_0265DSC_0281DSC_0299

 


Комментарии закрыты