У військових інженерів затишшя в роботі не буває

На Луганщині сотні військовослужбовців інженерних підрозділів Збройних Сил України, які залучені до участі в антитерористичній операції, щодня залучаються для вдосконалення у фортифікаційному відношенні передових позицій, обладнання нових блокпостів, а також допомагають місцевому населенню із налагодженням транспортних сполучень.

Так, левова частина щодо проведення інженерно-будівельних робіт на передньому краї покладено на воїнів зведеного загону оперативного забезпечення сектору.

- У моїх підлеглих — військових інженерів затишшя в роботі не буває. Щодня інженерна думка забезпечує відправку до бойових підрозділів 50-80 кубометрів деревини, десятків не вибухових загороджень та декількох збірних габіонів. Адже ми розуміємо, що від наших щоденних старань залежатиме життя солдатів і Перемога в цілому, — зауважив начальник групи оперативного забезпечення сектору полковник Сергій Шелепало.

Для задоволення потреб учасників АТО у вересні із цехів підприємств оборонно-промислового комплексу прибули універсальні фортифікаційні споруди типу УФС-1, УФС-2, а також залізобетонні вогневі споруди ВС-2. Ці інженерні об’єкти забезпечать живучість наших військ в обороні і зведуть до мінімуму наслідки використання противником великих калібрів.

До речі, цього тижня завершується підготовка військовослужбовців інженерно-саперних та понтонно-мостових підрозділів, призваних в рамках шостої хвилі мобілізації.

- Новобранці за короткий час навчилися швидко проводити мінування та розмінування місцевості, а також встановлювати понтонно-мостову переправу довжиною до 113 метрів. А військові лісопильні рами ЛРВ-1 бійці опанували буквально за кілька днів. Отже, процес ротації успішно завершився і бойовий досвід переданий новобранцям, — додав полковник Сергій Шелепало.

За словами офіцерів групи оперативного забезпечення сектору, по можливості військові інженери й допомагають місцевому населенню. Так, вже півроку біля Сєверодонецька та Гаївки працюють важкі механізовані мости через водні перешкоди.

Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО Дмитро Горбунов

IMG_4413 IMG_4417 IMG_4436


Комментарии закрыты