Учасники АТО допомагають малозабезпеченим сім’ям і біженцям (фото)

На Луганщині у Станиці Луганській та селищі Штормове членам малозабезпечених та багатодітних сімей передано дитячі речі, засоби індивідуальної гігієни та товари першої необхідності. Гуманітарну допомогу привезли офіцери групи цивільно-військового співробітництва сектору зони АТО (ЦВС), які постійно опікуються проблемами мешканців прифронтових населених пунктів.

- Напередодні передачі цього майна, ми поспілкувалися із головами селищних рад, уточнили в яких саме товарах є потреба і визначилися із обсягами матеріальної підтримки. Далі, ми зв’язалися із керівництвом благодійних організацій «Допомога Дніпра» та «Справа Миру». Буквально за кілька днів соціальний вантаж вже прибув в зоні бойових дій, — розповів начальник групи цивільно-військового співробітництва підполковник Ігор Коропатнік.

Наразі, офіцери ЦВС працюють над вирішенням проблем вимушених переселенців, які проживають у селищах Веселе, Тарабани, Петрівське та Роздольне Луганської області.

- Мої підлеглі мали тривалу розмову із місцевими органами самоуправління в чотирьох селищах, аби ретельно вивчити нагальні потреби тих, кому довелося покинути власні оселі. При цьому, нас не цікавило, чи мають люди офіційний статус біженця і які отримують соцвиплати. Головне, щоб біженці відчули реальну підтримку з боку держави і українських воїнів, — додав підполковник Ігор Коропатнік.

Паралельно, офіцери ЦВС сектору зони АТО вирішують питання щодо відновлення газо- та водопостачання у Трьохізбенці та Кримському. В даному випадку кошти можуть надійти від міжнародних партнерів України або з боку вітчизняних благодійних фондів.

Дмитро ГОРБУНОВ,

Старобільськ

5 (1) 4 (4) 2 (4) 3 (3)

 


Комментарии закрыты