Україномовні книги знову у Сєвєродонецьку — проект «Український простір» діє!

Україномовні книги, зібрані на книжкових виставках у рамках проекту «Український простір», який об'єднав зусилля тисяч людей та десятків україномовних видань, знову у Сєвєродонецьку. Керуючись гаслом ярмарки «Купи книжку та передай іншому!» мешканці столиці купували та передавали дитячі книги для шкіл та дитячих садків Донбасу. І ось завдяки волонтерській організації «Народний тил», яка забезпечила безкоштовну пересилку полєти, книги дійшли до місця призначення. Ми зустрічали посилку разом з ініціатором і керівником проекту Вадимом Карпенком. Відомий публіцист, видавець та письменник особисто розвантажував літературу.

DSC_1495

І одразу до «бою». За дивізом Вадима «Більше гарних книжок — менше танків!»  (тобто там, де читають товсті книжки, там прагнуть порозуміння, а не конфлікту) їдемо у супроводі радника Міністра соціальної політики України Сергія Самарського до міського відділу освіти. Повідомляємо про наші зусилля і у відповідь чуємо: велике людське: «Дякуємо!» Книги, які передаємо, будуть передані у школи Сєвєродонецька. Нехай служать справі просфіти та вихованню патріотів!

DSC_1520Завтра о 14-00 у 8-й школі відбудеться зустріч ініціатора проекта Вадима Карпенка та його партнера по проетку «Український простір» речника АТО у Луганській області підполковника Руслана Ткачука з предагогами та бібліотекарями міста. Під час спільної робочого засідання пройде обмін думками щодо інформаційної війни, PR-маніпуляцій та протидії російській пропаганді. 

Книги чекають також у прифронтових селах (Трьохізбенка, Кримське, Кряківка, Лобачеве та інших), чекають бійці АТО. Незабаром подарунки киян та україномовних видань будуть доставлені й туди. 

Того ж дня учасники проекту «Український простір» відвідали один з дитячих садків Сєвєродонецька. Діти отримали прекрасно ілюстровані новенькі казки. Їхні очі загорілися від захоплення, і цю радість одразу відчули всі, хто долучився до маленького свята — зустрічі з книгою.   

DSC_0001


Комментарии закрыты