Українські військовослужбовці на Артемівському напрямку забезпечили безпеку ротації представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

1 (4) 3 (5)На Артемівському напрямку, на підконтрольній українським військам території, відбулася ротація представників спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, котрі відслідковують порушення в зоні АТО. Ротація представників СММ, які відправилися на непідконтрольну українській стороні територію, пройшла поблизу одного з блок-постів Збройних Сил України на лінії розмежування сторін.

Як повідомив представник Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Артемівському напрямку, українські військовослужбовці, котрі несуть службу на блок-постах забезпечували безпеку представників СММ ОБСЄ в ході їхньої ротації.

– Спостерігачі ОБСЄ поінформували про ці дії штаб АТО, – зазначив представник Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Артемівському напрямку. – Під час ротації сторонами у повній мірі було дотримано режим припинення вогню.

За його словами про ротацію також заздалегідь було повідомлено СЦКК.

Варто зазначити, що СMM ОБСЄ – це неозброєна цивільна місія, яка працює 24 години на добу, 7днів на тиждень у всіх регіонах України. Її основні завдання – це неупереджено і об'єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між сторонами конфлікту. Спостерігачі покликані сприяти зменшенню напруження, становленню миру, стабільності та безпеки. Спостерігачі також допомагають здійснювати моніторинг та впровадження усіх принципів та зобов’язаннь ОБСЄ.

Василь Лабай

Із зони АТО, сектор «С»

Фото автора

 


Комментарии закрыты