Устрій, ефективність процесів та взаємини в НДО

Запрошуємо на конференцію про внутрішній устрій, ефективність процесів та взаємовідносини в НДО, що відбудеться наприкінці травня у Києві.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

X.0 Сonference збере понад 100 лідерів громадських організацій та волонтерських ініціатив, що допомагають людям, постраждалим від війни в Україні. 

Неосяжність задачі подолання наслідків війни і перетворення країни спонукає багатьох громадських активістів всю наявну енергію віддавати справі, назовні. Але якщо не приділяти належної уваги внутрішнім процесам, будь-яку команду чи окрему людину можуть спіткати небезпечні «хвороби»: виснаження, неефективність, конфлікти, втрата цілі, демотивація тощо.

Участь в X.0 Conference: Люди і процеси у громадських організаціях – це інвестиція в плідне майбутнє вашої справи. Один день, насичений спілкуванням з експертами і колегами, покликаний принести ідеї, інструменти та натхнення для вдосконалення внутрішніх організаційних процесів, що є запорукою результативної тривалої діяльності.


АУДИТОРІЯ ПОДІЇ

Ми запрошуємо лідерів організацій чи команд чисельністю від 3-5 чоловік: керівників, координаторів напрямків, та тих, хто має можливість і бажання впливати на розвиток своєї організації. Аудиторія конференції – ГО, що систематично займаються гуманітарною, соціальною, медичною чи психологічною, юридичною чи правовою допомогою людям, яких торкнулася війна в Україні. Форма чи наявність офіційної реєстрації значення не мають.

Нам важливо поєднати якість спілкування з різноманіттям представництва та досвіду, тому ми можемо прийняти не більше трьох людей від кожної організацій, чи від кожного її підрозділу, якщо організація велика і має декілька напрямків діяльності.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Арсеній Фінберг, президент БФ «Кожен Може», співзасновник Волонтерського центру «Кожен Може допомогти». Тема: Автоматизація процесів: електронні черги, облік і видача гуманітарної допомоги та інше – досвід Фролівської.

 

Дмитро Лідер, топ-менеджер у Grammarly.com, співзасновник волонтерської ініціативи«Галас». Тема: Інструменти ефективного планування та візуалізації процесів.

Наталія Треніна, процесний коуч у Scrumguides.com; волонтер БФ «Восток-SOS» та ГО «Проліска»; співзасновник ініциативи «NGO 3.0» і конференції «X.0 Conference». Тема: НГО X.0, або Громадська організація нового покоління – якою їй бути?

Ірина Коваль, співзасновниця Асоціації професіоналів з управління персоналом HRFORUM, координаторка «Центру зайнятості Вільних людей», аламні AIESEC в Україні та  Марина Лебідь, соціальна працівниця, фахівчиня з управління персоналом і рекрутингу, співзасновниця і координаторка по роботі з волонтерами «Центру зайнятості Вільних людей». Тема: Використання інструментів управління персоналом (HR) в роботі з волонтерами.

Тетяна Жданова, Фахівець з брендінгу в «Brandhouse», «WikiCityNomica» – брендинг міст, проекти «Туристичний бренд України» і «Нова міфологія України». Тема: Брендінг для НДО – опорні точки, пастки, підхід.

Євген Каплін, засновник ГО «Пролicка», координатор проекту «Гуманітарна місія допомоги мирному населенню зони військового конфлікту». Тема: Робота зі ЗМІ, інформаційний привод та контент для просування в соціальних мережах.

Костянтин Рєуцький, Співкоординатор ініціативи "Восток-СОС". Тема:  Волонтерство та суспільні перетворення.

Тетяна Тимошенко, президент БФ «Серцем і Душею». Тема: Балансна модель, питання відновлення енергії лідера і як ця модель пов'язана з емоційним інтелектом.

Олександра Магурова, координатор напрямку ВПО БФ «Дніпровська Ініціатива». Тема: Як зберегти баланс життєвих сил за активної волонтерської діяльності.


ФОРМАТ ПОДІЇ

Крім сесій з експертами, значною частиною конференції стане спілкування всіх учасників у форматі «Відкритого простору» (Open Space), а також дискусійна панель з лідерами ініціатив.

Ці два формати допоможуть учасникам обмінятися досвідом та обговорити найбільш гострі питання внутрішніх процесів, організаційного розвитку та співпраці команд, що працюють у суміжних напрямках.

Крім цього, ми працюємо над тим, щоб конференція стала місцем відпочинку та неформального спілкування її учасників.


УМОВИ УЧАСТІ

Для участі необхідно заповнити http://bit.ly/1DZqUcU

  Будь ласка, перед реєстрацією ознайомтеся детальніше із http://x0conference.ngo30.org/speakers/ та переконайтеся в тому, що ці теми та формат спілкування для Вас актуальні, а так само в тому, що 29 травня Ви можете цілий день присвятити цьому заходу.

Кількість учасників обмежена. Відповідь щодо можливості вашої участі ви отримаєте до 24 травня.

Учасникам з інших міст організатори відшкодовують витрати на проїзд за наявності квитків і в окремих випадках можуть надати житло з 29 на 30 травня. Якщо маєте потребу в цьому, будь ласка, вкажіть про це в реєстраційній формі.


ОРГАНІЗАТОРИ

Головний організатор  ініціатива «NGO 3.0» 
Наталя Треніна, Дмитро Лідер, Ольга Сергеєва.

Співорганізатор: Правозахисний центр «Поступ», 
за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Будемо раді вас бачити!

 

 

 

 

Автор: 
Ініціатива «NGO 3.0», Правозахисний центр «Поступ»

Комментарии закрыты