Відбито дві диверсійно-розвідувальні групи «Новоросії»

Станом на 07.00 09.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку – без змін. З боку НЗФ т.зв. «ЛНР» за добу зафіксовано 4 обстріли, з них 2 – уночі. Відбулися два бойові зіткнення, 1 мінометний обстріл та обстріл зі стрілецької зброї взводних опорних пунктів ЗС України на західній та південно-східній околицях села НИЖНЬОТЕПЛЕ.
Учора о 17.00 з території РФ мінометами обстріляли село БОЛОТЕННЕ Станично-Луганського району.
Об 11.00 відбулося бойове зіткнення нашої розвідувальної групи з ДРГ супротивника в районі н.п. ЗОЛОТЕ 4. Друге бойове зіткнення, що тривало понад годину, відбулося опівночі, коли ДРГ противника намагалася подолати наші позиції з напрямку ЖОЛОБОК.
За аналогічний період минулої доби зафіксовано 5 обстрілів. Безповоротних втрат особового складу ЗС України не допущено.
В зоні відповідальності сектору «А» с районі СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ було зафіксовано чотири прольоти ворожих БПЛА.
Активно триває ротація НЗФ т.зв. «ЛНР» вздовж усієї смуги зіткнення. І вдень, і вночі спостерігається рух бойової техніки, танків, САУ, бойових машин, БТР-ів, здійснюється підвіз боєприпасів тощо. Розвідувальними підрозділами НЗФ т.зв.«ЛНР» здійснюється збір інформації щодо позицій та найменування підрозділів ЗС України, які дислокуються у Станично-Луганському районі Луганської області. Отримана інформація узагальнюється та доповідається кураторам з РФ.
Підрозділи сектору «А» зосереджували свої зусилля на охороні та обороні базових таборів, блокпостів, взводних опорних пунктів. Проводився ремонт та технічне обслуговування ОВТ, створювалися додаткові запаси боєприпасів, поповнювалися запаси матеріально-технічних засобів, проводилося інженерне дообладнання вогневих позицій. ЗС України повністю контролюють ситуацію.

Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
Руслан ТКАЧУК, речник АТО в Луганській області


Комментарии закрыты