Відбулася чергова щотижнева прес-конференція речника АТО у Луганській області

      17.09.2015, у приміщенні Сєвєродонецького кризового меді- центру «Сіверський Донець», відбулася чергова щотижнева прес-конференція речника АТО у Луганській області, підполковника Руслана Ткачука.

       На зустрічі, вже традиційно, Руслан Ткачук розповів про ситуацію на Луганщині. Зокрема повідомив, що 
за минулу добу на Луганському напрямку зафіксовано 1 короткочасний провокативний обстріл, а на Артемівському (Попаснянський район) — вздовж лінії розмежування дотримувався режим припинення вогню. (докладніше див. www.ato.lisichansk.in.ua).

       Речник АТО також продемонстрував журналістам відео розповіді молодої людини, яка поїхавши на заробітки до Росії, потрапила під прес ФСБ. Спочатку у нього викрали паспорт, а згодом піддали катуванню. Російські спецслужби намагалися залучити нашого земляка до співпраці. Хлопцю довелось згодом довго лікуватися. По інциденту порушено провадження.

       Спеціальним гістем речника АТО Руслана Ткачука цього разу став Володимир Дерев'янко, керівник проекту «Навчаємось діяти разом» ГО «Свої люди», керівник військово-цивільної адміністрації с. Кримське.

- Нагадую, що ми працюємо над розробкою проекту бюджетної програми «Адаптація тимчасово переміщених осіб у м.Сєверодонецьк в 2016—2018 роках», — зазначив він. - Дуже важливо, що на даному етапі робочу групу очолив міський голова м. Сєвєродонецька. Окрім цього гість речника розповів журналістам про мету та етапи реалізації програми. 

Серед її головних завдань: посилення взаємодії між представниками внутрішньо переміщених осіб (ВПО), територіальною громадою міста та органами місцевого самоврядування, а також центральними та місцевими органами виконавчої влади у вирішенні проблеми адаптації понад 40 тис. ВПО, які тимчасово проживають у місті Северодонецьку. Враховуючи складність завдань, які постали перед міською владою Северодонецька у рамках Проекту передбачено створення робочої групи від Северодонецького міськвиконкому, яка розроблятиме Концепцію Місцевої цільової програми: «Адаптація ВПО у м. Сєверодонецьк на період 2016 — 2018 років» та паспорти бюджетних підпрограм на 2016 рік щодо забезпечення житлом, реалізації права на освіту, медичного забезпечення, соціального захисту та зайнятості ВПО, які тимчасово проживають у місті Северодонецьку. Проект координує свою діяльність з Агентством ООН у справах біженців (УВКБ) в Україні та міжнародними організаціями – донорами країн-членів ООН та Європейського Союзу щодо залучення гуманітарної допомоги для внутрішніх переселенців м. Северодонецька. Інформаційно-консультаційну та тренінгову підтримку учасників Проекту з проведення відеосемінарів по стратегічному плануванню надає ЦЕНТР МУНІЦИПАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ(Хабітат) – науковий керівник д-р О.Затолокін) з використанням ресурсів системи інтерактивного дистанційного навчання Дистанційної школи муніципального управління (Хабітат) – www.habitat.org.ua) та Центру електронної інформації ООН в Україні. ГО «Свої люди», Северодонецьк dvlm@meta.ua.

 

 

 


Комментарии закрыты