Відкриття Центру підтримки підприємницьких ініціатив

Прес-анонс

6-го серпня 2015 року в рамках проекту «Станція успіху» (програма «Новий відлік») відбудеться відкриття Центру підтримки підприємницьких ініціатив внутрішньо переміщених осіб. Захід проводитимуть Аліса Вєнєвцєва, один з авторів проекту від БО «БФ «Станція «Харків»» та Олександр Чумак, керівник проекту в Харкові.

«Дуже цікаво спостерігати, як ідея втілюється в життя. Спочатку це були лише цифри та літери на папері, а тепер ми вже відкриваємо Центр підтримки підприємницьких ініціатив ВПО. Від імені «Станції Харків» висловлюю подяку Міжнародному фонду «Відродження» за можливість зробити більш впевненими людей, які втратили все, що мали в зоні проведення АТО» – прокоментувала Аліса Вєнєвцєва.

«Центр підтримки підприємницьких ініціатив ВПО – це наступний етап реалізації проекту «Станція успіху». Ми оснастили приміщення комп’ютерами, БФП, мультимедійним проектором, фліпчартом. Все зроблено для того, щоб учасники програми змогли вільно користуватися технікою, на місці попрацювати над своїм бізнес-планом, звернутися до юриста або отримати консультацію ментора. Зараз організатори проекту розглядають можливість вільного доступу до Центру для більш широкого кола осіб» – розповів Олександр Чумак.

Захід відбудеться серпня о 11:00 за адресою: м. Харків, вул. Броненосця Потьомкіна, 1а, к. 10. Харківський обласний центр зайнятості.

Контакти для ЗМІ:

прес-центр проекту «Станція успіху»                              Юлія Піменова + 38 067 72 486 72

Програма «Новий відлік» реалізується ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» спільно з БО «БФ «Станція «Харків»» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета програми – сприяння працевлаштуванню ВПО, створення можливостей для започаткування і розвитку ними власного бізнесу. Учасники проекту: внутрішньо-переміщенні особи з Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя, які мають намір розпочати, або продовжити власну справу. В рамках проекту ВПО зможуть отримати гранти в розмірі від 15 000 до 90 000 гривень для початку чи розвитку власного бізнесу.


Комментарии закрыты