Військові інженери долучаються до відновлення миру у Станиці Луганській

Заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко провів нараду з керівництвом сектору зони АТО, начальниками усіх регіональних силових структур, а також з офіцерами групи цивільно-військового співробітництва в Луганській області у Станиці Луганській.

Розв’язання проблем пересічних громадян, пошук вибухонебезпечних предметів на фермерських угіддях, а також відкриття до 10 жовтня цього року пішохідного переходу «Луганськ-Станиця Луганська» — головні теми, що піднімалися у прифронтовому населеному пункті.

Юрій Клименко зауважив на послідовності кроків у відновленні миру в районі ведення бойових дій і внеску  Українським військовослужбовців.

В ході обговорення основних питань було заслухано заступника керівника сектору зони АТО полковника Віктора Нагайка.

- Підрозділи інженерних військ Збройних Сил України за допомогою спеціальної техніки зможуть швидко побудувати основні об’єкти пішохідного переходу. Щодо ж проведення розмінування, то сапери над цим вже працюють і доволі успішно. Зважаючи на необхідність підготовки до наступного сезону польових робіт, ми активізуємо пошук мін у Станично-Луганському районі, — розповів полковник Віктор Нагайко.

А начальник групи цивільно-військового співробітництва в Луганській області підполковник Ігор Коропатнік у розмові із посадовцями зупинився на необхідності комплексних підходів до розв’язання гуманітарних та матеріальних проблем мешканців регіону.

- Мої підлеглі постійно вивчають ситуацію і за допомогою міжнародних, державних та недержавних проектів намагаються оперативно розв’язувати труднощі цивільних громадян. Але, як ми знаємо на захопленій терористами землі бракує правдивої інформації про ситуацію в Україні. Тому, прошу передбачити на місці пішого переходу радіоточки, дошки зі свіжою пресою чи оголошеннями за допомогою яких люди отримуватимуть необхідні відомості, — підполковник Ігор Коропатнік.

Після робочої наради, присутні побували на місці майбутнього пішохідного переходу «Луганськ-Станиця Луганська», поспілкувалися із військовослужбовцями Збройних Сил України, які захищають населений пункт, а також вручили набори з необхідних продуктів малозабезпеченим сім’ям Станиці Луганської.

Підготував прес-офіцер сектору «А» зони АТО Дмитро Горбунов

IMG_4559


Комментарии закрыты