Військові медики у зоні проведення АТО відзначають професійне свято (фото)

У зоні проведення АТО на Артемівському напрямку своє професійне свято – День медичного працівника, відзначили фахівці військово-медичного загону військового мобільного госпіталю. З нагоди свята до військового медичного закладу, який знаходиться у Артемівському районі Донецької області завітали з привітаннями не тільки представники вищого штабу, але й цивільне населення, яке проживає у прилеглих населених пунктах та волонтери.

– Відзначаю складну та дійсно героїчну працю медиків військової ланки, які проводять евакуацію поранених під автоматним та мінометним вогнем, рятують бойових побратимів, ризикуючи власним життям. Колективи медичної служби Збройних Сил України в складній обстановці зберіг життя багатьом пораненим та травмованим військовослужбовцям. Впевнений, що і надалі особовий склад медичної служби Збройних Сил України з гідністю буде нести високе звання військового медика та своїми новими здобутками впише яскраві сторінки в бойову історію медичної служби Збройних Сил України, – зазначив у своєму вітальному слові заступник керівника штабу АТО на Артемівському напрямку по роботі з особовим складом.

Під час урочистостей військові медики отримали привітання від військового керівництва штабу та музичні вітання від художньо-самодіяльних колективів.

Василь Лабай, із зони АТО, сектор «С»

Фото автора5 (2)

3 (6)

7 (2)

6 (4)


Комментарии закрыты