Військовослужбовці у зоні проведення АТО відзначають День Конституції України

День Конституції України військовослужбовці Збройних Сил відзначили спільно із місцевими мешканцями. Урочистості з нагоди державного свята пройшли в одному з будинків культури. У святкуванні взяли участь представники військових частин, що захищають Вітчизну на Луганському та Артемівському напрямку, а також місцеві мешканці.
– Відзначаючи це свято, ми повинні пам’ятати, що витоки свого історичного конституційного мислення ми ведемо від видатних вітчизняних державотворців – Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського. Праобраз першої української конституції ще у 1710 році створив гетьман Пилип Орлик, – зазначив, під час урочистостей, один із офіцерів Збройних Сил. – Нині Україна проходить найважче за часи своєї незалежності випробування — на єдність та територіальну цілісність.
Офіцер також наголосив на тому, що сьогодні військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань України, пліч-о-пліч самовіддано виконують конституційний обов’язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність.
– І саме від цих героїчних людей – офіцерів, військовослужбовців за контрактом, бійців, призваних під час мобілізації, залежить доля та майбутнє нашої країни. Вони демонструють усьому світу здатність захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти мешканцям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля бойовиків, – підкреслив він.
Після офіційної церемонії відбувся урочистий концерт, влаштований на честь державного свята місцевими художньо-самодіяльними колективами.

Василь Лабай,
із зони АТО
Фото автора
1 (5)

2 (5)

3 (7)

4 (2)


Комментарии закрыты