Внаслідок підриву автомобіля «Урал 4320» постраждали два прикордонники

Станом на 07.00 21.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною, помірно напруженою без очевидної тенденції до погіршення.
Минулої доби у порушення Мінських угод в частині дотримання режиму припинення вогню відбулося 4 обстріли бойовиками т.зв. «ЛНР» позицій підрозділів ЗС України. Двічі обстрілювали зі стрілецької зброї, один раз – з гранатомета СПГ-9.
Також в районі східної околиці села СИЗЕ відбулося бойове зіткнення українських військовослужбовців з ДРГ терористів, яка намагалася заглибитися на нашу територію. Напад терористів було відбито. Втрат особового складу ЗС України не допущено.
Втім внаслідок підриву автомобіля «Урал 4320» неподалік села Золотарьовка на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців отримали тілесні ушкодження різного ступеню важкості. Обох поранених прикордонники терміново доставили в ЦРЛ м. Біловодськ. Стан їхнього здоров’я задовільний, загрози життю немає.
Прольотів ворожих БПЛА в зоні відповідальності сектору «А» минулої доби не зафіксовано.
Терористи продовжували перекидання О і ВТ та укріплення своїх позицій, проводили заходи бойової підготовки, доукомплектування НЗФ бойовиків особовим складом та засобами для ведення активних бойових дій.
Інженерною групою сектору «А» та фахівцями ДСНС проведено розмінування вибухового пристрою встановленого невідомими особами на автомобільному мості у Лисичанську через річку Біленька. До прибуття на місце події вибухотехніків військовослужбовці організували перекриття руху через міст та недопущення сторонніх осіб. У підсумку виявлено та вилучено 124 тротилових, 120 амонітових шашок, та 5 електричних детонаторів, які було передано представникам МВС. Порушено кримінальне провадження.
Підрозділи сектору «А» охороняли та обороняли базові табори, блокпости, взводні та ротні опорних пунктів, вели спостереження за діями супротивника. Інженерні підрозділи сектору та представники обласних будівельних організацій виконували низку завдань по нарощуванню системи інженерних загороджень сектору.
Резерви сектору «А» проводили заняття з вдосконалення бойових навичок. Наші підрозділи знаходяться у постійній бойовій готовності до відновлення бойовиками активних бойових дій та відбиття будь-яких терористичних атак.

Нижче: коментар командира прикордонної комендатури на позивний «Моцарт»

Володимир КОРНІЯКА, прес-офіцер сектору «А»,
Руслан ТКАЧУК, речник АТО у Луганській області
21.04.15
https://www.youtube.com/watch?v=qGISB7B0sPU

Комментарии закрыты