Хабар як гарантія не служити у Збройних Силах не... спрацював

Співробітники відділів протидії злочинності у сфері економіки Лисичанського та Старобільського відділів міліції викрили лікарів, які за хабарі надавали фальшиві довідки.

21 травня Лисичанські оперативники задокументували факт отримання лікарем міської лікарні неправомірної грошової вигоди у сумі 2 тисячі гривен за надання місцевому жителю довідки про непридатність до несення військової служби. Лікаря затримано на підставі ст. 208 КПК України.

Того ж дня співробітники Старобільського райвідділу міліції задокументували факт отримання лікарем одного з медичних центрів м. Старобільськнеправомірної вигоди у розмірі 500 грн. Таку суму лікар-гінеколог вимагала та отримала від місцевої жительки за видачу фальшивої довідки про вагітність.

Дані факти внесені до ЄРДР за кваліфікацією ч. 3 ст. 368 КК України «Одержання хабара» та ч. 4 ст. 368-4 КК України «Підкуп особи, яка надає публічні послуги». Санкції статей передбачають покарання у виглядіпозбавлення волі на строк від чотирьох до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Відділ зв’язків із громадськістю ГУМВС

України у Луганській області

 

a2029a8-habar 31527 4563


Комментарии закрыты