З місією милосердя до Трьохізбенки завітали християни Ізмаїлу

Волонтери з християнської церкви «Джерело живої води» (м. Ізмаїл) побували у прифронтовому селі Трьохізбенка, що на Луганщині. За попередньою домовленістю з військово-цивільною адміністрацією (ВЦА) вони привезли на лінію розмежування продукти харчування, побутову хімію, теплі речі.DSC_0959Пастир церкви Олександр разом з членами общини виступили перед селянами у клубі. Лунала проповідь любові, миру та злагоди. Віруючі з Одещини закликали луганчан жити з вірою у Господа Ісуса Христа, плекати у своїх серцях примирення та покаяння, на яких немає суду Божого. Прозвучала спільна молитва про мир на українській землі.DSC_0979Нужденні місцеві мешканці отримали продуктові набори.DSC_0987DSC_0984Окрему допомогу волонтери надали дитячому садочку Трьохізбенки, який тільки нещодавно відкрився. Працівники ВЦА звернулися до одещан допомогти налагодити повноцінне харчування дітям і прихожани церкви «Джерело живої води» закупили необхідні продукти.DSC_1003 DSC_1007

Згодом християни у супроводі працівників ВЦА відвідали декількох лежачих хворих. На  інших —  залишили гуманітрку (а їх у Трьохізбенці — 50). За кожну людину помолилися та вручили допомогу.

DSC_1013 DSC_1016Відбувся живий обмін інформацією. Мешканці Одещини на власні очі побачили. чим і як живе прифронтова зона. Побачили та відчули потреби людей. Пастир Олександр пообіцяв вже найближчими місяцями знову повернутися до Трьохізбенки з більшим обсягом гуманітарної допомоги.

Руслан ТкачукDSC_1017 DSC_1020 DSC_1021

 


Комментарии закрыты