Загинули два захисника України, трьох — поранено

З 07.00 03.05. до 07.00 04.05.2015 року на Луганському напрямку зберігалася напружена ситуація. Не припинялися провокаційні обстріли бойовиками позицій сил АТО.

Порушуючи Мінські домовленості щодо режиму припинення вогню, угруповання т.зв. «ЛНР» минулої доби здійснили 13 обстрілів позицій сил АТО у зоні відповідальності сектора «А», з них з АГС-17 – 3, міномету – 3, великокаліберного кулемету ДШК – 3, РСЗВ – 2, стрілецької зброї – 1. Також відбулося одне вогневе зіткнення. Втрат особового України не допущено. Основні дії противника були спрямовані по лінії зіткнення у напрямках НОВОТОШКІВСЬКЕ, КРИМСЬКЕ та ЩАСТЯ. Було зафіксовано 2 прольоти ворожих БПЛА.

Російські найманці продовжують накопичувати військову техніку та боєприпаси у безпосередній близькості від лінії розмежування. Постійно спостерігається рух та зосередження колон бойової техніки противника поблизу м. ЛУГАНСЬК. Бойовий потенціал нарощувався у тому числі за рахунок військових підрозділів та бойової техніки збройних сил Росії.

Вчора (3.04) у зоні відповідальності сектора «С» близько 16-ї години на закладеному фугасі біля с. Катеринівка Попаснянського району (останнє село на Луганщині, офіційно приєднане до контрольованої Україною території) на ґрунтовій дорозі підірвалася бойова розвідувально-дозорна машина (БРДМ) ЗС України. Троє військовослужбовців отримали поранення й госпіталізовані. Двоє військових (30 та 40 років) загинули на місці. Вічна пам'ять воїнам, які загинули смертю героїв, захищаючи суверенітет України!

Підрозділи ЗС України у постійній бойовій готовності до відбиття атак з боку російських наймитів на Луганському напрямку. 


  • Sergej N

    а наши ДРГ фугасы закладывают? В Минских соглашениях про них ни слова!!!А то что то в одну сторону как то ...сколько парней уже погибло!Или приказ на каждый заложенный фугас ждете из Киева?

    • підполковник Руслан Ткачук

      Сергей, каждый командир имеет право принимать оперативные решения на месте согласно обстановке. Но есть ограничения, наложенные Минском, которые мы выполняем.