Затримано громадянина РФ з арсеналом зброї

18 квітня співробітники міліції на блокпосту, розташованому на в’їзді до м. Щастя, в автомобілі «Volkswagen Transporter» виявили арсенал зброї та особу, яка перебуває у розшуку за скоєння злочину, передбаченого статтею 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Для здійснення перевірки транспортного засобу правоохоронцями був зупинений автомобіль «Volkswagen Transporter». Встановлено, що у автівці пересувалися громадянин РФ 1963 р.н., який розшукується Хмельницьким МВ УМВСУ у Хмельницькій області за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України), троє мешканців Дніпропетровської області та мешканець Житомірської області.

У ході огляду автомобіля правоохоронці виявили та вилучили 3 автомати Калашникова калібру 7,62 мм, 120 набоїв калібру 7,62 мм, гранату РГД та Ф-1, мисливський ніж та мисливську помпову рушницю «REMINGTON 870».

Даний факт зареєстровано. Вилучене спрямовано на дослідження. Проводиться перевірка.

Відділ зв’язків з громадськістю

ГУМВС України у Луганській області


На блокпосту в городе Счастье сотрудники милиции задержали иномарку в которой находился гражданин РФ находящийся в розыске, и арсенал оружия

18 апреля сотрудники милиции на блокпосту, расположенном на въезде в г. Счастье, в автомобиле «Volkswagen Transporter» обнаружили арсенал оружия и лицо, находящееся в розыске за совершение уголовного правонарушения, предусмотренного статьей 263 УК Украины (Незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами).

Для проверки транспортного средства правоохранителями был остановлен автомобиль «Volkswagen Transporter». Установлено, что в машине передвигались: гражданин РФ 1963 г.р., который разыскивается Хмельницким ГО УМВД в Хмельницкой области за совершение уголовного правонарушения, предусмотренного ч. 1 ст. 263 УК Украины), трое жителей Днепропетровской области и житель Житомирскои области.

В ходе осмотра автомобиля правоохранители обнаружили и изъяли 3 автомата Калашникова калибра 7,62 мм, 120 патронов калибра 7,62 мм, граната РГД и Ф-1, охотничий нож и охотничье помповое ружье «REMINGTON 870».

Данный факт зарегистрирован. Изъятое направлено на исследование. Проводится проверка.

Отдел связей с общественностью

ГУМВД Украины в Луганской области

 


Комментарии закрыты