Здійснено 10 обстрілів вогневих позицій ЗС України

Станом на 07.00 30.04.2015 року обстановка на Луганському напрямку залишалася складною, напруженою та зберігала загрозу відновлення бойовиками активної фази бойових дій.
Порушуючи Мінські домовленості щодо припинення вогню, минулої доби у денний та вечірній час з метою провокації бойовиками т.з. «Новоросії» було здійснено 10 обстрілів вогневих позицій ЗС України. Обстріли велися з зенітних установок, мінометів, автоматичних гранатометів, станкових та ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів ДШК та стрілецької зброї, у тому числі снайперської. Підрозділи ЗС України у разі необхідності вели вогонь у відповідь.
Ввечері близько 18 години в районі н.п. Верхня Вільхова стався нещасний випадок під час обходу зовнішнього периметру розташування підрозділу один військовослужбовець підірвався на розтяжці (можливо РГД-5) внаслідок чого отримав осколкове поранення грудної клітини. Йому надали невідкладну медичну допомогу, стан військовослужбовця стабільний, загрози життю немає.
З боку угруповань т.зв. «ЛНР» спостерігалося зростання чисельності спостережних пунктів та чисельності груп коректувальників артилерійського вогню, зафіксована активність підрозділів артилерійської розвідки ЗС РФ. Адепти «Русского мира» продовжували заходи бойового злагодження угрупуваньбойовиків, створювали та поповнювали запаси озброєння та військової техніки, паливо-мастильних матеріалів та матеріально-технічних засобів.
ЗС України – у повній бойовій готовності до виконання завдань за призначенням. Інженерні загони разом з обласними будівельними організаціями продовжили нарощувати систему інженерних загороджень. Загальновійськові резерви, резерв негайного реагування, артилерійський та протитанкові резерви сил АТО на Луганському напрямку проводять бойові навчання.

Комментарии закрыты