Зірвано терористичний акт у Станиці Луганській

28 травня у секторі «А» АТО випереджено спробу здійснення терористичної атаки. У селищі міського типу Станиця Луганська російські найманці намагались скоїти масове вбивство мирних мешканців.
Напередодні інциденту група військової контррозвідки СБУ отримала оперативну інформацію про те, що біля будівлі Пенсійного фонду в Станиці Луганській терористи планують привести в дію вибухонебезпечний предмет під час значного зібрання людей з вимогою відкрити пішохідний перехід через зруйнований міст. Зазначимо, що перехід закрито у відповідності до рішення керівника цивільно-військової адміністрації Луганщини Геннадія Москаля. Здійснення терористичного акту, наслідком якого стала б загибель десятків мирних мешканців, також сприяло б дестабілізації обстановки у населеному пункті та поширенню сепаратистських ідей та настроїв.
Військові контррозвідники разом із підрозділом військового спецназу ОК «Захід» вчасно відшукали фугас та знешкодили його на місці. Учасники операції зазначають, що «пекельна машинка» була виготовлена зі знанням справи: артилерійський снаряд калібру 120 міліметрів був приєднаний до радіодетонатора, який міг бути активований з дистанційного пульта керування в будь-яку мить.
— Ми усвідомлювали небезпеку, яку несе цей вибуховий пристрій, але гаяти час не стали. Тому розміновували фугас з усіма заходами безпеки прямо на місці. Ми взяли під контроль ділянку місцевості і зробили свою справу. На щастя, поблизу не трапилось нікого з цивільних. Сподіваємось, що цей випадок наочно продемонструє мешканцям Луганщини реальну позицію адептов «русского мира» щодо місцевих жителів, — говорить офіцер військового спецназу, який брав участь у ліквідації спроби терористичної атаки.
У військовій контррозвідці повідомили, що за фактом даного інциденту порушено кримінальне провадження за статтею «Тероризм».
Володимир Скоростецький, із зони АТО сектор «А»
IMG_1468

IMG_1472

IMG_1460

IMG_1457

IMG_1442


Комментарии закрыты